Yol Tarifi Yazdır

[print_link]

TÜNEL’DEN

Maslak Büyükdere Caddesinden Sarıyer istikametine 4 km. devam edildiğinde, Tarabya, Bahçeköy kavşağı geçildikten sonra, hizmete yeni girmiş bulunan Çayırbaşı-Sarıyer Tüneli güzergahından Sarıyer, Kilyos istikametine sağdan girilir.Tünel çıkışından 300 metre sonraki ilk sol yol ayrımından Maslak, Çevreyolu, Levent istikametine doğru geri dönülerek Çırçırderesi Sokağına girilmiş olur. Bu yolda 300 metre devam edildiğinde Tünel ve Sarıyer-Kilyos yol ayrımına gelinir. Bu ayrımdan sağdan Sarıyer, Kilyos istikametine doğru çıkılarak Çırçırderesi Sokağı takip edilerek yön değiştirmeden dar yoldan 400 metre daha devam edilir. Gelinen yol ayrımından sağdan Çırçırtepe Yolu Sokağı istikametine eğimli yoldan yukarıya doğru devam edilir. Çıkışta solunuzda kalacak olan Mehmet Şam Ticaret Lisesi’nin etrafında dönülerek Çırçırtepe Yolu Sokağı istikametinde 200 metre daha devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.

SARIYER’DEN

Boğazaz’dan Sarıyer Çarşı içine girilerek Maden-Kilyos tabelaları takip edilir. Sarıyer girişinden 600 metre ilerledikten sonra  sağdan Maden-Kilyos tabelası yönüne dönülerek kavisli yoldan yukarıya doğru 3,5 km. devam edilir. Yol üzerindeki Rumeli Kavağı sapağı, Acarlar Sitesi ve Uyum Kent girişleri geçilerek yukarıya doğru yola devam edilir.  Yolun sağında Gürgensu Evleri Sitesi IETT durağını gördükten hemen sonra soldan Kuğu sokak’a sapılır. (Kuğu sokak köşesinde çiçekçi ve hemen sokak içine girildiğinde solda Sarıyer Market ve Fatih Sultan Mehmet Camii bulunmaktadır.) Sokak girişinden aşağıya doğru 1.000 metre devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.

 

BAHÇEKÖY YOLUNDAN

Maslak Büyükdere Caddesi üzerinden Sarıyer istikametine devam edilerek 3 km sonra Kilyos, Bahçeköy, Tarabya alt geçişli kavşağa gelinir. Bu kavşaktan önce sağa hemen sonra sola saparak karşı istikamete U dönüş yapılır yapılmaz Kilyos, Bahçeköy yolu için Sağdan sapılır. Yaklaşık 5 km.’lik keyifli orman yolu takip edilerek önce Bahçeköy merkezine ulaşılır. Bahçeköy’den Kilyos, Zekeriyaköy istikametine sağa dönülerek    3 km.  orman yolunda ilerlendiğinde önce soldan Zekeriyaköy çıkışı geçilir devam eden 5. Km.’de Kilyos, Demirciköy, Sarıyer kavşağına gelinir. Bu kavşaktan Sağa Sarıyer istikametine 600 metre devam edilerek soldaki Gürgensu evleri ve İETT durağının karşısından girilen Kuğu Sokaktan Sağa dönülür. (Kuğu sokak girişinde Çiçekçi ve sokak içinde Sarıyer Market ve Fatih Sultan Mehmet camisi bulunmaktadır.) Kuğu Sokak girişinden 1.000 metre aşağıya doğru devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.

 

[print_link]

Takvim

Temmuz 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Tem    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

İletişim

Kuğu Sokak Maden Mahallesi / Sarıyer / İstanbul
Tel: 0212 342 34 82
Gsm: 0532 674 96 29
Satış Ofisi: Yetkiner Gayrimenkul
e-mail: info@simaskonaklari.com.tr