Konum

Yol Tarifi

Kuğu Sokak Maden Mahallesi / Sarıyer / İstanbul
Tel: 0212 342 34 82
Gsm: 0532 674 96 29
e-mail: info@simaskonaklari.com.tr
Satış Ofisi: Yetkiner Gayrimenkul

Maslak Büyükdere Caddesinden Sarıyer istikametine 4 km. devam edildiğinde, Tarabya, Bahçeköy kavşağı geçildikten sonra, hizmete yeni girmiş bulunan Çayırbaşı-Sarıyer Tüneli güzergahından Sarıyer, Kilyos istikametine sağdan girilir.Tünel çıkışından 300 metre sonraki ilk sol yol ayrımından Maslak, Çevreyolu, Levent istikametine doğru geri dönülerek Çırçırderesi Sokağına girilmiş olur. Bu yolda 300 metre devam edildiğinde Tünel ve Sarıyer-Kilyos yol ayrımına gelinir. Bu ayrımdan sağdan Sarıyer, Kilyos istikametine doğru çıkılarak Çırçırderesi Sokağı takip edilerek yön değiştirmeden dar yoldan 400 metre daha devam edilir. Gelinen yol ayrımından sağdan Çırçırtepe Yolu Sokağı istikametine eğimli yoldan yukarıya doğru devam edilir. Çıkışta solunuzda kalacak olan Mehmet Şam Ticaret Lisesi’nin etrafında dönülerek Çırçırtepe Yolu Sokağı istikametinde 200 metre daha devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.

Boğazaz’dan Sarıyer Çarşı içine girilerek Maden-Kilyos tabelaları takip edilir. Sarıyer girişinden 600 metre ilerledikten sonra sağdan Maden-Kilyos tabelası yönüne dönülerek kavisli yoldan yukarıya doğru 3,5 km. devam edilir. Yol üzerindeki Rumeli Kavağı sapağı, Acarlar Sitesi ve Uyum Kent girişleri geçilerek yukarıya doğru yola devam edilir. Yolun sağında Gürgensu Evleri Sitesi IETT durağını gördükten hemen sonra soldan Kuğu sokak’a sapılır. (Kuğu sokak köşesinde çiçekçi ve hemen sokak içine girildiğinde solda Sarıyer Market ve Fatih Sultan Mehmet Camii bulunmaktadır.) Sokak girişinden aşağıya doğru 1.000 metre devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.

Maslak Büyükdere Caddesi üzerinden Sarıyer istikametine devam edilerek 3 km sonra Kilyos, Bahçeköy, Tarabya alt geçişli kavşağa gelinir. Bu kavşaktan önce sağa hemen sonra sola saparak karşı istikamete U dönüş yapılır yapılmaz Kilyos, Bahçeköy yolu için Sağdan sapılır. Yaklaşık 5 km.’lik keyifli orman yolu takip edilerek önce Bahçeköy merkezine ulaşılır. Bahçeköy’den Kilyos, Zekeriyaköy istikametine sağa dönülerek 3 km. orman yolunda ilerlendiğinde önce soldan Zekeriyaköy çıkışı geçilir devam eden 5. Km.’de Kilyos, Demirciköy, Sarıyer kavşağına gelinir. Bu kavşaktan Sağa Sarıyer istikametine 600 metre devam edilerek soldaki Gürgensu evleri ve İETT durağının karşısından girilen Kuğu Sokaktan Sağa dönülür. (Kuğu sokak girişinde Çiçekçi ve sokak içinde Sarıyer Market ve Fatih Sultan Mehmet camisi bulunmaktadır.) Kuğu Sokak girişinden 1.000 metre aşağıya doğru devam edildiğinde projemize ulaşılmış olur.


 

Hızlı ve Rahat Ulaşım

Boğaziçi Simas Konakları, mükemmel konumuyla şehir trafik sıkıntısını yaşamadan boğaz ve maslak hattına 10 dakika uzaklıktadır. Tamamlanan Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli ve Metro istasyonuna yakınlığı sayesinde projemize ulaşım hızlı ve rahat sağlanıyor. Ayrıca düzenli Shuttle Servisimiz sizin ve misafirlerinizin Metro ve Alışveriş Merkezlerine yolculukları için hizmetinizde olacak. Garipçe ve Beykoz arasında yapımı planlanan 3. Boğaz Köprüsü ve bağlantı yollarına yakınlığı ise projemiz açısından benzersiz yeni ulaşım olanakları sağlayacak.

En Yakın Eğitim Kurumları

Çocukların evlerine yakın okullara gidebilmeleri güzel bir hayal. Boğaziçi Simas Konakları’yla bu hayal gerçek oluyor… Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji, Darüşşafaka Okulları, Enka Okulları, FMV Özel Işık Okulları, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Bahçeköy Kampüsü ve Işık Üniversitesi. Projemizin hemen yanında bulunan köklü eğitim kurumlarından bazılarıdır.

En Yakın Sağlık Kurumları

Projemize yakın kapsamlı sağlık hizmeti alınabilecek merkezlerden bazıları: Özel Amerikan Zekeriyaköy Aile Hekimliği Merkezi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Sarıyer Tıp Merkezi, Sarıyer Devlet Hastanesi ve İstinye Devlet Hastanesi’dir.

Yaşam Merkezlerine Yakınlık

İstabul Boğazı’nın Karadeniz’e açılan kıyılarına ve ormanlarına komşu olan bölgemiz özellikle hafta sonu programları için ideal alternatifler sunuyor. Burc Beach, Dalia Beach, Solar Beach, Belgrad Ormanı, Fatih Ormanı, Atatürk Arboretumu, İstinye Park AVM, Kanyon AVM, TİM Show Center, İstanbul Golf Klübü, İstanbul Tenis Klübü, Enka Spor Klübü, Ted Klübü, Hilside, Gocmen’s Ranch Binicilik Klübü Boğaziçi Simas Konaklarının yakınındaki yaşam merkezlerinden bazılarıdır.

Takvim

Mayıs 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Tem    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

İletişim

Kuğu Sokak Maden Mahallesi / Sarıyer / İstanbul
Tel: 0212 342 34 82
Gsm: 0532 674 96 29
Satış Ofisi: Yetkiner Gayrimenkul
e-mail: info@simaskonaklari.com.tr